TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,429 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Numan Demircan
  • ADRES: Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9
  • TELEFON: 0 (216) 398 2748
  • SOSYAL MEDYA:
  • Web Hosting
  • Alan Adı Kaydı

FİRMA HAKKINDA

Çatı penceresi modelleri en iyi yaşam, çalışma ve çalışma ortamını sağlar. Evdeki en iyi ışığın tadını çıkarabilmek için eğimli ve düz çatılar için geniş ve eksiksiz gün ışığı çözümleri yelpazesi sunar. Ustaca tasarlanmış çatı pencereleri, düz çatı pencereleri, ışık kubbeleri, açık sokaklar ve çatı pencereleri. Aşağıdaki seçimdeki en güzel ışığın deneyimi için en popüler çatı pencerelerini keşfedin.

Evdeki herhangi bir odaya mükemmel bir ektir ve aynı boyuttaki normal bir pencereden 3 kat daha fazla ışık sağlar. Tüm tavan pencereleri UV ışınlarını filtreler ve artan termal performans ve enerji tasarrufu için renkli cam içerir. Güverte monteli ve kaldırım monteli modellerde çeşitli standart ebatlarda mevcuttur. çatı pencereleri yeni binalar ve iyileştirmeler için mükemmeldir.

Tutma kolu penceresinin alt tarafına yerleştirmiştir. Bu pencerenin çatıya daha yükseğe monte edilmesini sağlar. Bu, daha hafif ve ekstra kullanım kolaylığı sağlar. En güzel ışığın eşsiz bir deneyimini sunar. Çatı katlarını konforlu yaşam alanlarına dönüştüren bir dizi çatı penceresi üretmektedir. Tavan penceresi ile tavan penceresi arasındaki temel fark, tavan penceresinin yanlarda normal bir pencere gibi açılması veya merkezde veya tepede dönmesidir. Tavan pencereleri bir kolun çevrilmesiyle manüel olarak çalışır ve elektrikli modellerde de bulunur.


FİRMA HAKKINDA YORUM YAP


FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Hosted by WordPress Hosting