Ecebilisim Yazılım İnternet Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
90 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: adem kara
  • ADRES: Yeşilova Mahallesi Kemerçeşme Caddesi No: 167
  • TELEFON: 0 (224) 532 0235
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

2008 tarihinde Bursa ‘da kurulan Ece Bilisim Hizmetleri ,

önceki yılların tecrubesiyle Günümüze kadar ulaşmış , Firmamızın web tabanlı programlama ve web tasarımı alanında bizzat üretimde yer almaktadır. Web tasarımı konusunda Bursa merkez başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hatta yurt dışında Türkiye bağlantılı firmalara hizmet sunmaktadır.

Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan firmalar internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, internette bulunabilirlik, estetik ve güçlü bir görünüm ve sürekli geliştirdiğimiz dinamik altyapımızla web sitelerinin yönetilebilmesi üzerine olmuştur.

Ticari firmaların internetten en yüksek verimi almaları konusunda bir bilinç yaratmaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip bir web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermeyi hizmetimizin parçası haline getirmektir.

Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. “Ömür boyu eğitim” yaklaşımını firmamızın birincil ilkesi olarak kabul ediyor ve bunu işimizin vazgeçilmesi olarak görüyoruz.

Sizlerle Çalişmak Umuduyla …


FİRMA HAKKINDA YORUM YAP


FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.