TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
531 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Seçkin Fidan
  • ADRES: alemdar mahallesi 2. ormanlar yolu caddesi no:36A
  • TELEFON: 0 (553) 311 9468
  • SOSYAL MEDYA:
  • Web Hosting
  • Alan Adı Kaydı
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

30 yıllık sektör tecrübesi ile 2019 yılında ticari faaliyetlerine başlamış olan İzoprof Yalıtım & İzolasyon başta su yalıtımı olmak üzere ısı yalıtımı ve ses yalıtımı teknolojileri uygulaması alanlarında hizmet vermektedir.
Verdiğimiz hizmetler ile çevrenizi daha yaşanabilir hale getirirken, ülkemizin %95 oranında dışarıdan satın aldığı enerji kaynaklarının kullanımının yalıtım ve izolasyon teknolojileri ile çok büyük oranlarda tasarrufunun sağlanabileceği bilincini tüketicide oluşturarak ülkemize, milletimize fayda sağlamak en önemli kuruluş prensibimiz ve misyonumuzdur.
Müşterilerimizin yaşam alanlarının en değerli yerleri olduğunun bilinci ile çevresini güzelleştiren, yaşam standartlarını yükselten, yapılarına değer katan ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti sağlamak önceliğimizdir.
Gelişen teknolojileri yakından takip eden ve yeniliklere uyum sağlayabilen genç ve dinamik kadroları ile İZOPROF; en uygun uygulama yöntemi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı kendine amaç edinmiştir.
Kuruluş prensiplerinden ödün vermeden tüm ortakları ile başarıyı hedefleyen ve güvene dayalı ilişkiler geliştirerek büyümek ve sektöründe lider marka olma vizyonu ile kurduğumuz işletmemizin gelişimini ve başarılarını paylaşmaktan mutluluk ve gurur duyacağız.

www.izoprof.com


FİRMA HAKKINDA YORUM YAP


FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Hosted by WordPress Hosting